Kalmar DCG150-12
450EURTag
Drucken
INFO
Produktgruppe
Dieselstapler
Marke / Model
Kalmar DCG150-12
Baujahr
2016
Betriebsstunden
7.314 Std.
Maschinen Standort
Lempäälä, Pirkanmaa
Land
Finnland
Mascus ID
CE66457A
DETAILS
Max. Traglast
15.000 kg
Hubhöhe
5.000 mm
Hubmast
Doppelt
Schwerpunt - Distanz
1.200 mm
Informationen zum Zustand/Garantie
6 kk
Gabellänge
2.500 mm
Bauhöhe
4.195 mm
Kabine
Kabine
Transportgewicht
22.200 kg
Zertifikate
CE
Zusätzliche Informationen
- Haarukoiden levitys/kavennus- ja sivusiirtolaite
- Saatavilla myös muita haarukkakokoja
- Ilmastointi
- Huollettu, tarkistettu ja fiksattu
- Siisti ja vähän ajettu Kalmar
Kysy edullinen leasingtarjous!
VERMIET-DETAILS
Preis ohne MwSt.
Preis mit MwSt.(25.5%)