Scag SWZT-36H-14FS
Drucken
INFO
Produktgruppe
Handgeführte Rasenmäher
Marke / Model
Scag SWZT-36H-14FS
Baujahr
2026
Betriebsstunden
1 Std.
Maschinen Standort
Jasper, Georgia
Land
USA
Mascus ID
D01D4A19
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Serien Nr.
Motorleistung
10,3 kW (14 PS)
Zusätzliche Informationen
NEW SCAG SWZT 36" Hydro Drive
(Model # SWZT-36H-14FS)
-14HP Kawasaki FS Engine
-36" Hero Cutter Deck
-5.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT2800 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48"($7,249), 52" ($7,649), & 61" ($7,999) Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 36 in