Scag SVRII36A-19FX
Marke / Model
Scag SVRII36A-19FX
Baujahr
2025
Maschinen Standort
Jacksonville, Florida
Mascus ID
D59EDB09
DETAILS
Serien Nr.
SCSVRII36A19FX1
Zusätzliche Informationen
CALL OR TEXT COLIN
Scag 36" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 19HP Kawasaki Gas Engine
• 36" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 36 in