Scag SVRII61V-37BVEFI
Drucken
INFO
Produktgruppe
Reitermäher
Marke / Model
Scag SVRII61V-37BVEFI
Baujahr
2025
Betriebsstunden
1 Std.
Maschinen Standort
Jacksonville, Florida
Land
USA
Mascus ID
BB3C713C
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Serien Nr.
SCSVRII61V37BVEFI
Zusätzliche Informationen
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag 61" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 37HP Briggs Vanguard EFI Gas Engine
• 61" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 61 in