CAT 953-12LGP
Drucken
INFO
Produktgruppe
Laderaupen
Marke / Model
CAT 953-12LGP
Baujahr
2024
Betriebsstunden
1.025 Std.
Maschinen Standort
Fergus Falls, Minnesota
Land
USA
Mascus ID
5C6B8ED5
Genehmigtes verwendetes Programm
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Lagernummer
EQ0110890
Serien Nr.
LTL00666
Zusätzliche Informationen
PRICE INCLUDES FUSION COUPLER AND BUCKET OR FORKS.
953 HRC TRACK LOADER
AIR INLET, STANDARD
ANTIFREEZE, -50C (-58F)
BUMPER, STANDARD
CAB, DELUXE
CAT CERTIFIED USED W/CVA
COLD WEATHER, 120V
COMPLETE STORAGE PROTECTION
COUNTERWEIGHT, LIGHT, 240KG
COUNTERWEIGHT,ADDITIONAL,200KG
CTWS & MSS RECEIVER, BLE
Customer Value Agreement (CVA)
EASY ACCESS PACKAGE
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
GUARD, FRONT LIGHTS
GUARD, IDLER
HYDRAULIC 2V,GP JOYSTICK, PACK
HYDRAULIC OIL, STANDARD
KIT, VISIBILITY, SINGLE CAMERA
LANE 3 ORDER
LGP PACKAGE, 12A, HDXL
LIGHTS, ADDITIONAL
LINES IMPLEMENT, STANDARD
LINKAGE, STANDARD
NO BUCKET
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PREMIUM CORP RADIO (24V)
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE643
REGIONAL PACKAGE, USA
Remaining Factory Warranty
SEAT, DELUXE
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
SERVICE PACKAGE, EXTENDED
TANK, FUEL, STANDARD
TRACK,31.5",DG,HDXL,CTWS
TRANSMISSION CONTROL, V-LEVER
Ziegler CAT
901 W 94TH ST 55420-4299 MINNEAPOLIS Minnesota USA