CAT 953-12LGP
Drucken
INFO
Produktgruppe
Laderaupen
Marke / Model
CAT 953-12LGP
Baujahr
2023
Betriebsstunden
2.589 Std.
Maschinen Standort
ALTOONA, Iowa
Land
USA
Mascus ID
AD9291DA
Genehmigtes verwendetes Programm
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Lagernummer
EQ0056546
Serien Nr.
LTL00474
Zusätzliche Informationen
Ziegler Uptime Guarantee. Cat Certified Used w/CVA + Labor
PT + HYD + TECH WARRANTY THROUGH 6/6/2027 OR 4,000 HOURS
953 TRACK LOADER
AIR INLET, STANDARD
ANTIFREEZE, -50C (-58F)
BUMPER, STANDARD
CAB, DELUXE
CAT CERTIFIED USED W/CVA
COLD WEATHER, 120V
COMPLETE STORAGE PROTECTION
COUNTERWEIGHT, LIGHT, 240KG
COUNTERWEIGHT,ADDITIONAL,200KG
Customer Value Agreement (CVA)
EASY ACCESS PACKAGE
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
GUARD, FRONT LIGHTS
GUARD, IDLER
HYDRAULIC 2V,GP JOYSTICK, PACK
HYDRAULIC OIL, STANDARD
KIT, VISIBILITY, SINGLE CAMERA
LANE 3 ORDER
LGP PACKAGE, 12A, HDXL
LIGHTS, ADDITIONAL
LINES IMPLEMENT, QC OR 4V HYD
LINES, MP, QUICK COUPLER
LINKAGE, STANDARD
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PREMIUM CORP RADIO (24V)
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE643
REGIONAL PACKAGE, AM-N
Remaining Factory Warranty
SEAT, DELUXE
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
SERVICE PACKAGE, EXTENDED
TANK, FUEL, STANDARD
TRACK, 31.5" DG, HDXL
TRANSMISSION CONTROL, V-LEVER
Ziegler CAT
901 W 94TH ST 55420-4299 MINNEAPOLIS Minnesota USA