Scag STTII61V-40BVEFI
Drucken
INFO
Produktgruppe
Null-Wendekreis Mäher
Marke / Model
Scag STTII61V-40BVEFI
Baujahr
2025
Betriebsstunden
1 Std.
Maschinen Standort
Jacksonville, Florida
Land
USA
Mascus ID
9095C3BC
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Serien Nr.
SCSTTII61V40BVEFI052025
Motorleistung
29,4 kW (40 PS)
Zusätzliche Informationen
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Turf Tiger II 61" Commercial Zero Turn.
The above listed price is the cash price only including Tweels. Ask for financing options and price.
Features:
• 40HP Briggs Vanguard EFI Engine
• Mulch kits and many more accessories available.
• 11MPH
• Air-Cooled
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 61 in