Scag STTII72V-38CHEFI
Marke / Model
Scag STTII72V-38CHEFI
Mascus ID
C2B75FF8
Serien Nr.
SCSTTII72V38CHEFI052025
Motorleistung
28,0 kW (38 PS)
Zusätzliche Informationen
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Turf Tiger II 72" Commercial Zero Turn Mower
Features:
• 38HP Kohler Gas EFI Engine
• Up to 12MPH
• Dual hydro gear 16cc hydraulic pumps
• Hydraulic oil cooler
• 1.5" - 6" height of cut
• 2-year commercial / 3-year noncommercial warranty
• Delivery Available
Width: 72 in