Scag SZL48H-21FR
Drucken
INFO
Produktgruppe
Null-Wendekreis Mäher
Marke / Model
Scag SZL48H-21FR
Baujahr
2025
Betriebsstunden
1 Std.
Maschinen Standort
Jacksonville, Florida
Land
USA
Mascus ID
91365CD2
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Mehrwertsteuer nicht ausweisbar
DETAILS
Serien Nr.
SCSZL48H21FR052025
Motorleistung
15,5 kW (21 PS)
Zusätzliche Informationen
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Liberty Z 48" Zero Turn.
The above listed price is the cash price only. Ask for financing options and price.
Features:
• 21HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 48" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in